תלמידים מספרים

תלמידי מרחב מודעות על שינוי תודעה וניסים

הגעתי למרחב בטעות. והרי כבר למדתי שאין טעויות וכלום לא מקרי, אבל לאחת כמוני, שרוחניות ממני והלאה, באמת שלא הייתי מוכנה לשינוי כזה משמעותי בחיי.

ב-2010 חליתי בסרטן שד, חוויה מטלטלת… לאחר טיפולים וניתוחים הרופאים כבר דחקו בי להגשים את חלומי ולעשות עוד ילד.

הייתי בשנים האלו אצל כמה מטפלים, פסיכולוגים וקבוצות אבל את הפחד לא שחררתי, אחזתי בו חזק כמו בחבר קרוב. ובמובן מסוים אחזתי במחלה.

עם התחלת העבודה במרחב הבטתי על חיי ועל עצמי ופתאום העננה הזאת, שאפפה אותי שנים, התפוגגה ויכולתי לראות ברור. החלטתי להפסיק את תהליך הפונדקאות המייסר שעברתי ולהתחיל לנסות בעצמי. התאכזבתי לגלות אחרי בדיקות שהסיכויים שלי להיכנס להריון קלושים, הטיפולים הכימיים וההורמונים שעברתי וגילי היחסית מבוגר לא עמדו לזכותי.

ידעתי שאני צריכה לעבוד קשה על המודעות והאמונה שלי והמרחב היה כמו קרקע חמה ואוהבת להצליח.הרופא נתן אוקי להתחיל לנסות.. הגניקולוגית הבחינה בזקיק עלוב (במילים אלו ממש) אבל ניסיתי… (הכי כייף לנסות) בנסיון הראשון נקלטתי ללא שום התערבות הורמונאלית אבל עם התערבות חזקה של חיים והמרחב המוגן:)

אני בחודש שישי כבר וניסים נוספים ומפתיעים לא מפסיקים להגיע!

מאושרת מהאושר הזה שהמרחב העניק לי והענקתי לעצמימאושרת מה"טעותהזו שנקלעה לדרכי.היוםאני לא מצליחה להבין איך חייתי לפני כן.. איך ביזבזתי שנים "ללא מודעותומנסה לשכנע כל מי שנקלע לדרכי להצטרף לקסם הזה.

מיכל קולט ארבל
מנכ"ל PINK PERFECT

קיבלתי את חיי במתנה, תרתי משמע.

סבלתי מסכרת נעורים והלבלב שלי הפסיק לייצר אינסולין. בזכות עבודה במרחב, התבשרתי שאני בריאה הפסקתי להזריק אינסולין בכדי לחיות.קיבלתי את בריאותי בחזרה, את חיי.
מילות תודה כאן לא יספיקו, הן מחווירות לעומת תחושת ההודיה שהלב מלא בה.

ליטל יששכר
עורכת דין

נס כד השמן הספיק ל-8 ימים ושינה את ההיסטוריה.

מרחב מודעות נמשך 8 חודשים ושינהעבוריחיים שלמיםכד השמן הפרטי שהאיר לי כפרוג׳קטור את שארית החיים שלי.הסרט הטורקי הפך סרט לסרט פנטזיהואני בדרכי להמשיך את העלילה לעצמי ולמלכות אחרות.

מורן אטיאס
מנחת מעגלי נשים

פריידי יקרה

את לא תאמיני!!!  הכל התהפך. הייתי היום אצל רופא אונקולוג-גינוקולוג והוא לא מצא דבר.  הוא לא הבין מה קרה. אני לאט לאט קולטת מה שקרה- פשוט בעקבות העבודה שאת עשית עבורי ואיתי, העובדה שהשהבנתי שזו נורת אזהרה עבורי, גרמה לי להתעוררות. הבנתי שאני לא יכולה לברוח יותר מהעבר שלי- התחייבתי להסתכל לפחד בעניים ולהתמודד סוף סוף.

שוב תודה לך מעומק ליבי.

חיה בלאק
מטפלת הוליסטית

פריידי יקרה,

הנס קרה. והרבה יותר מהר ממה שיכולתי לדמיין…כידוע, אני מנהלת מערכה בת 10 שנים עם בעלי המגרש בו אני מתגוררת בדמי מפתח. מערכה ארוכת שנים שלא הלכה לשום מקום ולא הגיעה לכל פתרון.

מיד לאחר תדר ההשתוקקות לפני כשבועיים, בו לימדת אותנו לשתול את מאוויינו ישירות בתת המודע, החלטתי לקחת יוזמה ולהעביר לבעל הבית הצעת מחיר שהרגשתי שיכולה להתקבל על דעתו. כל מקורבי התנגדו למהלך זה, מכיוון שאנחנו נמצאים בהליך משפטי, דבר שהיה אמור להחליש את עמדתי, אך להפתעת כולם, באורח נס, בעל הבית הסכים לקבל את הצעתי ובימים אלה אנו סוגרים את העסקה. תוך עשרה ימים מהתדר. את קולטת??

רחלי בר
מורה ליוגה

אין מספיק מקום לתאר את חיי האגדה לתוכם צעדתי ,מהרגע בו פגשתי בפריידי ובטכניקת המשיכה בחוטים. כל היבט בחיי השתפר בצורה שלא תאמן, מערכת היחסים עם הילדים, עם האיש שלי, עם הגוף שלי עם עצמי. העסק שלי פורח ומשגשג, התחושה היומיומית שמלווה אותי מהרגע שאני מתעוררת ועד שאני הולכת לישון: אני אדם מאושר, אני אישה שמגשימה את ייעודה. וזה קל ופשוט ומשמח.

המפגש עם פריידי הוביל לקפיצת המדרגה הרוחנית הגבוהה ביותר בחיי והתוצאות משתקפות במציאות המופלאה שאני חיה בהתודה זה נעשה.

אינסה קליינמן
מייסדת "לחישות לילה"

"משכתי לי כל מיני חוטים וביקשתי פרוייקט אמנות גדול ומכובדוחוט נוסףתינוק… קיבלתי את פרוייקט החלומות שליאמרתי ווואווווהתחלתי להתכונןכולי התרגשות ופרפרים בבטן… רק שביום לפני שיצאתי לשטחגיליתי שזה לא בדיוק פרפריםנחשו מה?? אני בהריון!!! כולי שמחה והודייה מכל הלבפשוט שפע אינסופי!"

הלנה קנטור
אמנית יוצרת

השפע האישי שלי

מוזמנים לשתף בנס פרטי / שינוי משמעותי / מציאות מרגשת שמשכתם לעצמכם!

תודה על השיתוף וההשראה!

מהות הנס היא סיפורו ברבים

שלך באהבת אמת,
פריידי ואלימור